Yükleme Ekranını Geçmek İçin Tıklayınız.

Ucuz Çelik Para Kasası Neden Alınmamalı.?

Ucuz Çelik Para Kasası Neden Alınmaz

Çelik Kasa Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

1- Çelik Kasa Piyasada bilinen, referansları olan, güvenilir bir markadan satın alınması gerekir. Piyasada merdiven altı olan ve kendisini üretici olarak tanıtan firmalar var. Bunların üretimleri olmadığı gibi ucuz fiyatla mal satabilmek için ürün kalitesinden ödün vererek fason üretim yaptırmaktadırlar. Kendi ürünlerini satabilmek için kaliteli üretim yapan büyük markaları karalama kampanyası yaparak kendi ürünlerini öne çıkarmaya çalışmaktadırlar.

2- Çelik Kasa servis hizmeti çok önemlidir. Çok önemli bir anda kasanızı açamıyorsanız ve hemen kasanız size gerekiyorsa servis ağı büyük olan bir firmadan çelik kasa Satın alınması gerekir.

3- Çelik Kasanın kalitesi çok önemlidir. Piyasada kumla doldurulmuş ve kademeli kilit adı altında satılan birbirini açma olasılığı 1/100 olan  birbirini kilitlerini açan kasalar üretilmektedir. Bunlar ürünlerini satarken kademeli kilit var diye sanki güvenli bir kilit takmışlar gibi satmaktadırlar. Kasanızı satın alırken nasıl bir kilit takılmış olduğunu ve kullanılan malzemenin neler olduğunu öğrenmek gerekir.

Yorum Yazın

Your email address will not be published.